Bylo vám již 18 let?

EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA

Erotické masáže

Je pro nás důležitá čistota a Váš komfort. Hned po příchodu Vám bude nabídnuto občerstvení v podobě vody, džusu, čaje či kávy.

Před masáží je samozřejmostí sprcha (může být i společná s masérkou) a nápojové občerstvení. V přítmí za atmosféry pouze svíček a relaxační hudby je na Vás, zda se chcete zapojit do svlékání masérky.

MASÁŽ PENISU

  • Na rozdíl od klasické relaxačně-erotické masáže věnuje masérka během masáže penisu maximální pozornost vašim intimním partiím a erotogenním zónám. Masáž prokrvuje masírované části a zvyšuje a obnovuje jejich citlivost. Snadno se proto vzrušíte a šikovné ruce masérky vás přivedou k nezapomenutelnému vyvrcholení. Masáž penisu pomáhá při problémech v sexuální oblasti, při předčasném vyvrcholení i poruchách erekce. Masérka zkušenými pohyby účinně rozmasíruje ztuhlá místa a napomůže jejich prokrvení. Doplňte si tuto masáž oblíbenou masáží prostaty nebo Footjobem a dopřejte si nepoznané potěšení.
Rezervace

MILKINGTABLE

  • masáž na masážním stole s otvorem pro penis, pro maximální vzrušení všech intimních partií najednou se dvěmi masérkami. Jedna masérka masíruje nahoře a druhá dole, vzájemně se doplnují tak, aby byl relaxační zážitek s masáže, co nejintenzivnější.
Rezervace

RELAXAČNE-EROTICKÁ MASÁŽ

  • provádíme po celém těle s velkou dávkou hlazení, mazlení, škrabkání a především masáže tělo na tělo. Veškeré techniky této masáže jsou relaxační, uvolňující, propojené s tantrickými prvky. Plno příjemných doteků na těch správných místech zakončené ručním vyvrcholením nebo prsy.
Rezervace

VÍCERUČNÍ MASÁŽ

  • Dopřejte si dvojitou dávku vzrušení a žhavých dotyků.
Rezervace

MASÁŽE PRO PÁRY

  • Odpočiňte si při masáži pro dva a zpestřete svůj vztah neobvyklým zážitkem. Prožijte se svým milovaným protějškem chvilky nabité vzrušením a erotikou. Pro masáž v páru doporučujeme dvě masérky pro maximální využití celého času masáže. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje speciální pozornost. Uvolňující masáž pro dva si vychutnáte v intimně osvětlené místnosti a v důvěrné atmosféře masážního salónu.
Rezervace

EROTICKÁ MASÁŽ PRO ŽENY

  • Dopřejte svým drahým polovičkám trochu zpestření, něhy a hýčkání
Rezervace

TANTRICKÁ MASÁŽ

  • Tantrická masáž v sobě spojuje sexuální i duchovní prvky. Na rozdíl od klasické erotické masáže proto zažijete při tantrické masáži nový rozměr erotična a vzrušení. Masérka při masáži speciální technikou promasíruje celé vaše tělo, uvolní zablokovanou energii a naplní vás novou životní sílou. Při tantra masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly. Masérka se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Běžnou částí smyslné tantrické masáže je vaše vyvrcholení v průběhu či na jejím konci. Tuto masáž provádějí pouze masérky s certifikátem tantry.
Rezervace

MÝDLOVÁ MASÁŽ

  • Vychutnejte si vzrušující mýdlovou masáž tělo na tělo. Teplé mýdlové bublinky a příjemnou erotickou atmosféru si zamilujete hned po první masáži. Masérka na vaše tělo nanese před masáží nahřátou žínkou hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Už pokrytí těla voňavou pěnou ve vás vyvolá pocit blaženého uvolnění. Po důkladném nanesení pěny vás masérka začne pozvolna masírovat. Nejdříve účinnou masážní technikou uvolní vaše ztuhlé svaly a poté se po vás začne klouzat a třít se o vás. Při masáži využívá masérka celé své šikovné a ohebné tělo. Mýdlová masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení na jejím konci.
Rezervace

Vše za tónů příjemné hudby, vzrušující vůně, svíček a sexy prádla nebo nahé masérky. Vydejte se na nejkrásnější intimní masáž, která existuje:).

Masáže

Během masáže věnuje masérka dostatek času intimním partiím a erotogenním zónám. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů a stimulaci smyslů.

Nejsme privát, proto je nevhodné po masérkách požadovat sexuální praktiky, může se urazit a masáž předčasně ukončit bez finanční náhrady. Děkujeme za pochopení.