Bylo vám již 18 let?

EROTICKÉ MASÁŽE V PRAZE

DENISA

Ahoj, jsem Denisa, hravá energická a živočišná masérka s pevnou postavičkou a šikovnýma rukama. Při masáži používám své jemné prstíky i tělo, díky mým procítěným dotykům a osobnímu přístupu zažiješ nezapomenutelné. Jako jedna z mála masérek nabízím také DOMINANT masáž, která vám odhalí zcela jiný rozměr erotického vzrušení při BDSM. Jsem jemná masérka;)...ano, ale pokud jsi zlobil...,,Domluvím ti!!! Hledáš - li milou společnost a uvolnění při kterém tě budou brnět nejen palečky u nohou, jsi u mne správně. Budu se těšit:).

VĚK: 42 let
VÁHA: 60 kg
VÝŠKA: 170 cm
PRSA: 2
JAZYK: CZ, AJ
NÁRODNOST: česká

Nabízím

relaxačně erotickou masáž (RUČNÍ), erotickou masáž (BODY TO BODY), masáž penisu (ODDALOVÁNÍ ORGASMU, VÍCE VYVRCHOLENÍ), masáž pro ženy, VÍCERUČNÍ masáž, milkingtable, párovou masáž, DOMINANT masáž

ONLINE REZERVACE

+420 777 243 027

CENÍK

Během masáže věnuje masérka dostatek času intimním partiím a erotogenním zónám. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů a stimulaci smyslů.

Nejsme privát, proto je nevhodné po masérkách požadovat sexuální praktiky, může se urazit a masáž předčasně ukončit bez finanční náhrady. Děkujeme za pochopení.